Tołpa, łagodny żel do mycia twarzy i oczu dla skóry wrażliwej, normalnej i mieszanej.


Planet of Nature to gama przyjaznych naturze kosmetyków, stworzona w trosce o piękno i zdrowie Twojej skóry oraz dobro naszej Planety. Naturalne ekstrakty roślinne, ekologiczny torf Tołpa, brak alergenów i sztucznych barwników, testy dermatologiczne, komfortowe formuły produktów oraz opakowania poddawane recyklingowi tworzą wyjątkowo bezpieczną i skuteczną ekopielęgnację, która sprawi Ci niezapomnianą, zmysłową przyjemność.
Opis producenta: Poczuj odprężenie i świeżość. Specjalnie dobrane ekstrakty roślinne łagodzą podrażnienia i dokładnie oczyszczają twarz i oczy z makijażu i zanieczyszczeń. Twoja skóra odzyskuje komfort i nawilżenie.

Skład:

Przezroczysta tuba z miękkiego tworzywa zawiera 150ml żelu o o lekko wodnistej, rzadkiej konsystencji. Mocne zamknięcie na "klik" zapobiega brudzeniu i wypłynięciu kosmetyku, a dzięki niewielkiemu otworowi dozujemy tyle żelu ile chcemy mimo rzadkiej konsystencji. 
Żel ma łagodny zapach, ja wyczuwam w nim nutkę owoców. Wygodnie rozprowadza się po twarzy nie podrażniając jej ani wysuszając. Dobrze radzi sobie z makijażem, ale do całkowitego jego usunięcia trzeba powtórzyć mycie lub zastosować dodatkowo inne preparaty do demakijażu. Nie całkiem radzi sobie z linerami i tuszem do rzęs. Nie podrażnia jednak oczu, nie zapycha i nie powoduje wysypki. Produkt ogólnie przyjemny. Dużym plusem jest to,że nie podrażnia skóry nawet wrażliwej ale niestety krucho u niego z wydajnością. Osobą ,które delikatnie się malują i cenią sobie łagodne kosmetyki szczerze go polecam,ale jak ktoś ma w zwyczaju odważniej podkreślać np. oko lepiej niech zainwestuje dodatkowo np. w micela do demakijażu oczu.

Cena: ok. 17zł/ 150ml
Dostępność: drogerie stacjonarne.Udostępnij ten post

2 komentarze :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zachęcam do dalszej dyskusji.