"Przedmiotowy makijaż" - czyli konkurs u Make Up 4 Everyone

Witajcie.

Wieczorową porą przychodzę do Was z drugą w dniu dzisiejszym notką, która powstała pod wpływem impulsu tak samo jak makijaż na konkurs u Make Uo 4 Everyone o którym dowiedziałam się przypadkiem.
Dobrze mieć w ulubionych nie tylko blogi kosmetyczne ale także i makijażowe bo można co rusz trafić na fajne konkursy, w których trzeba się wykazać kreatywnością i wyobraźnią.
Taki właśnie jest konkurs u Agnieszki. Temat konkursu wystraszył pewnie nie jedną osobę : stwórz makijaż przedmiotowy. "Tu macie pole do popisu, bo dla jednej z Was będzie to znaczyło poprzyklejanie przedmiotów do twarzy i ciała, a dla innych namalowanie na niej jakiegokolwiek przedmiotu - interpretacja dowolna ;)"


Ja nie myślałam długo. Pomysł na taki makijaż chodził mi po głowie od dawna, a że pod ręką miałam tylko swoją buzię musiałam go wykonać na sobie.I tak powstał mój złoty makijaż obsypany monetami :D Zdjęcia słabej jakości bo robione z rączki telefonem, ale mam nadzieje że główną idee tematu zachowałam :)

Trzymajcie za mnie kciuki ;) I zaglądajcie teraz uważnie na bloga bo niedługo i ja ruszam z makijażowym konkursem ;)Udostępnij ten post

5 komentarzy :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zachęcam do dalszej dyskusji.