Akcja: Make-up: Pokaż co potrafisz! Podsumowanie : makijaż abstrakcyjny

Witajcie.

Nadganiam z zaległościami. Dziś kolejne podsumowanie mojej akcji. Skromne, bo z racji przestojów (mam nadzieję) tylko 4 osoby podesłały mi swoje prace.

Interpretacja tematu była dowolna. Głównie chodziło mi by makijaż był totalnie nie wyjściowy (jakby poprzednie były...). Każda z dziewczyn zaprezentowała coś innego, oryginalnego i mocno w temacie makijażu abstrakcyjnego :)
ZuzannaZuza chyba zainspirowała się sztuką Picassa. Trochę geometrii i wyszedł ciekawy, niecodzienny makijaż. Ja pokusiłabym się o namalowanie całej twarzy na boku. Efekt byłby powalającySabinaSabinka stwierdziła,że jej makijaż abstrakcyjny będzie przy okazji nawiązywał do halloween. Pajęczyna na oku i mamy Spiderwoman :) Piękny, starannie wykonany makijaż. A ta czerwień na ustach <3


Dzika Wózkowa


Już myślałam,że Daria się obraziła na mnie i nie zrobiła makijażu na kolejny tydzień. Na szczęście jest i jak zawsze intrygujący. Dwie twarze Dzikiej, która lepsza? :)


Aggi En

"We włosach paciorki i niebieskie brwi..." U Aggi natomiast różowe co przykuwa wzrok. Ciekawe czy odważyłaby się z takimi wyjść na miasto? :)

Mój makijaż abstrakcyjny

Kolejny makijaż wykonany w ramach zajęć. Nie pamiętam nawet dokładnie czy chodziło wtedy o makijaż teatralny czy abstrakcyjny, ale raczej i tak nikt by się nie odważył w takim wyjść na ulicę ;)
W kolejnym tygodniu dziewczyny zmierzą się z ...mozaiką. Dziwny temat, wiem, ale pozwoli na puszczenie wodzy wyobraźni. Możecie się wykropkować, namalować na twarzy istne witraże, wzory geometryczne, plamki...co tylko chcecie:) Czekam z niecierpliwością na Wasze prace :)

Pozdrawiam


Udostępnij ten post

5 komentarzy :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zachęcam do dalszej dyskusji.