Iwostin Correctin Purritin, fluid matujący trwale kryjący do cery trądzikowej SPF 30
Opis producenta:

Formuła Fluidu Matującego Trwale Kryjącego SPF 30 Iwostin Correctin Purritin zapewnia efekt naturalnej zdrowej skóry, dzięki działaniu fluidu na 2 poziomach: pielęgnacyjnym i wizualnym.


  • Działanie pielęgnacyjne: dzięki specjalistycznym składnikom, odpowiednim dla potrzeb skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych, skóra zachowuje prawidłowe funkcjonowanie i zdrowy wygląd. Evermat składnik długotrwale matujący, zmniejsza wydzielanie sebum, zauważalnie redukuje ilość i wielkość poszerzonych porów skóry, przez co przywraca skórze zdrowy wygląd. Zincidone (kompleks cynku i kwasu PCA) reguluje wydzielanie sebum i zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych. 
  • Efekt wizualny: formuła fluidu niweluje niedoskonałości, wygładza i wyrównuje koloryt skóry, zapewniając trwały efekt naturalnego makijażu. Skóra jest delikatna i gładka, dzięki czemu pozwala czuć się pewnie i komfortowo.
  • Filtr SPF 30 chroni przed przyśpieszonym starzeniem skóry, spowodowanym działaniem promieniowania UV.
Skład:


Opakowanie:

Kartonowe pudełko z czytelną szatą graficzną. Wszystkie ważne informacje umieszczone są na opakowaniu. W środku tubka z miękkiego plastiku o pojemności 30 ml.

Konsystencja:

Niezbyt gęsta, fluid dostępny w trzech kolorach : jasny, naturalny i ciepły beż.Zapach: 

Delikatny, ledwo wyczuwalny 

Ocena:

Fluid nakłada się trochę topornie,więc najlepiej przed malowaniem nakremować twarz. Nie zostawia smug, nie zapycha porów ani nie podkreśla skórek. Średnio kryjący, na drobne krosteczki i przebarwienia styknie. Przy większych niedoskonałościach bez korektora się nie obędzie. Matowanie na średnim poziomie, trzeba w ciągu dnia przypudrowywać buźkę by nie błyszczała. Na twarzy trzyma się także średnio: w ciepłym pomieszczeniu spływa po paru godzinach.
Ogólnie nie najgorszy, szkoda że tak mało kolorów no ale czego wymagać od aptecznych kosmetyków kolorowych. Sporym plusem jest to,że jest lekki i nie powoduje na skórze dodatkowych niedoskonałości. Mógłby jednak lepiej matować.

Cena: 30ml/ 28zł w aptekach.
Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zachęcam do dalszej dyskusji.