Bell, Permanent Make - Up Lip Tint


Sekret działania produktu to formuła `long lasting`, która sprawia, że kolor trzyma się niezwykle długo od momentu aplikacji. Specjalne składniki zawarte w formule Lip Tint barwią naskórek ust, co gwarantuje efekt przypominający makijaż permanentny. Kolor trzyma się niezwykle długo od momentu aplikacji. Usta wyglądają niezwykle świeżo, naturalnie i kusząco. Dostępny w sześciu odcieniach. Kupiłam skuszona opinią na jednym z blogów. Lubię tego typu szminki bo nie trzeba robić poprawek i martwić się,że usta będą zostawiać ślad na np.kubku. W drogerii byłam zachwycona tą szminką robiąc swat'y na ręku. Najbardziej spodobał mi się odcień nr 1 czyli taki czerwonawy.


Szminkę nakładamy aplikatorem jak w błyszczykach. Nie jest to może najwygodniejszy sposób bo konsystencja jest dość płynna i nie problem wyjść po za kontur ust. Kolor na ustach różni się od tego w opakowaniu i to sporo. Ja nakładam 3 warstwy by uzyskać wymagany kolorek. Po nałożeniu czuć nieprzyjemne mrowienie i szczypanie a także chemiczny posmak, ale nie długo. Co do trwałości : jadłam, piłam i szminka wytrzymała jakieś 30min do 1h. Jednak przy namiętnych buziakach znika w mgnieniu oka ;) Lubi podkreślać skórki i wysuszać usta więc lepiej po pomalowaniu ust nałożyć jeszcze jakiś balsam.

Podsumowanie: Bell jest dobra firmą. Kosmetyki odznaczają się niską ceną ( szminka kosztuje 11zł) ale trwałość nie powala na kolana.

A tak prezentuję się na ustach. Przepraszam za kiepski makijaż ust,ale robiony był w kijowym świetle i na szybkiego.
Udostępnij ten post

5 komentarzy :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zachęcam do dalszej dyskusji.