Quiz Cosmetics - współpraca
Otrzymałam dziś tajemniczą paczuszkę (mądry pan listonosz nie zastał nikogo w domu to powiesił ją na klamce:/). Paczuszka dość dziwna bo ilość znaczków umieszczonych na kopercie przywodzi na myśl scenę z Harrego Pottera (kto czytał ten się domyśli ;)). Ale nie o kopercie mowa tylko o zawartości a ta już dziwna nie była. W środku znalazłam  lakiery i pomadka oraz torebeczka od Quiz Cosmetics z którymi jakiś miesiąc temu nawiązałam współpracę. Bardzo się ucieszyłam bo to moja pierwsza współpraca i pierwsze kosmetyki do testowania. Oczywiście lakiery poszły w ruch i co tu dużo mówić...super są!!


Od lewej: Dot's Fun nr 504 to delikatny zielony lakier/top coat z srebno-czarnymi drobinkami,Metallik Fun nr 504 to piękny beż z metalicznym połyskiem, pomadka ochronna BIO Lip Balm borówka - krwawanik.

Bardzo dziękuję firmie Quiz Cosmetics za paczuszkę, a Was zapraszam do zaglądania na bloga bo już wkrótce pojawi się post z moimi nowościami lakierowymi wśród których także pojawią się lakiery Quiz :)

Udostępnij ten post

5 komentarzy :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zachęcam do dalszej dyskusji.