Podsumowanie akcji "make-up: Pokaż co potrafisz!" - tydzień IX (ostatni) : syrenka

Witajcie ponownie. Jak wcześniej wspominałam, dziś ostatni tydzień akcji "Make-up: Pokaż co potrafisz!" organizowanej przeze mnie. Pragnę podziękować wszystkim uczestnikom zabawy za udział, trud włożony w realizację moich tematów, czas poświęcony na wykonanie prac i za chęci oraz dobrą zabawę. Wszystkie prace jakie otrzymałam na przełomie tych dziewięciu tygodni zachwycały wykonaniem i pomysłowością. Każda z dziewczyn pokazał co potrafi tworząc ze swoich makijaży arcydzieło. Dziewczyny jesteście świetne i nie dajcie sobie wmówić,że nie umiecie malować. Ćwiczenia to podstawa sukcesu!

Na zakończenie akcji wybrałam temat trochę bajkowy, który jednak nie okazał się trudny dla uczestniczek. Która z nas w dzieciństwie nie chciała być syrenką? :)


Sabina
Dzika Wózkowa
Aggi En
Syrenka w moim wykonaniu
Dziewczyny jak zwykle nie zawiodły i podesłały mi piękne makijaże. Na początku akcji wspominałam,że dwie osoby dostaną ode mnie jakiś drobny upominek. Jak się jednak okazuje będą to nie dwie a trzy osoby, które brały udział w akcji od samego początku aż do końca: Sabina, Dzika Wózkowa i Aggi En proszę Was podesłanie danych do wysyłki na arlenap89@gmail.com.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za dobrą zabawę.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post

8 komentarzy :

 1. Dzięki Ci za wspaniałą akcję, która sprawiła że podejmowałam się wyzwań, których normalnie bym raczej nie tknęła :) Dzięki dziewczyny za wspólną zabawę i mam nadzieję że będzie jeszcze wiele akcji, w których wspólnie weźmiemy udział!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oł jaka miła niespodzianka na zakończenie dnia:) Dziękuję za wspólną zabawę. Tematy uwolniły drzemiące we mnie pokłady kreatywności. Świetnie sie bawiłam i jestem w szoku, że udało mi się prawie ze wszystkimi malunkami na czas wyrobić (chyba z jednym sie spoznilam) Dzięki tym akcjom wyrobiłam sobie nawyk dodawania częściej notek. I mam dosyć sporo na zapas :O Dziękuję Tobie i Darii! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze ale pomysłowe makijaże, ślicznie Wam to wyszło ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dałaś radę z tą akcją gratulacje! a ems ślicznie zrobiła <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Się dziewczyny postarały na koniec :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zachęcam do dalszej dyskusji.