Konkurs makijażowy "Czarny Charakter"

Witajcie.

Niektórzy budzą lęk i odrazę. Inni zniechęcają nas do siebie już od pierwszej chwili. Jeszcze inni wywołują u nas diabelski uśmieszek i wzbudzają podziw. Charne charaktery. Negatywni bohaterowie. Złe królowe, wiedzmy, mordercy, fałszywi agenci, drobne złodziejaszki. W każdym filmie/bajce znajdzie się postać,która ma złe zamiary. Czasem trudno ją odróżnić od tych dobrych bo jej podła natura ujawnia się na końcu. Niekiedy bohater odbierany jako "ten dobry" okazuje się "tym złym" i na odwrót.
Macie swoich ulubieńców wśród czarnych charakterów? Może to jakaś czarownica? Albo przybysz z innej planety? A może niegroźny geniusz,który okazuje sie psychopatą?
Chętnie poznam Waszych mrocznych ulubieńców. Wystarczy,że się w nich w nich wcielicie! 

Tak,tak. Wpadłam na pomysł zorganizowania konkursu makijażowego w którym musicie się wcielić lub zainspirowć Waszym ulubionym czarnym charakterem. Zapraszam do zabawy ;)Zasady:
  1. Trzeba być publicznym obserwatorem bloga Kuferek am'Arleny - obowiązkowe
  2. Makijaż bądź całą stylizacje wykonujecie na sobie lub modelu. Dopuszczam małe przeróbki w programach (światło,tło,retusz niedoskonałości ). Ingerencje w sam makijaż są niedopuszczalne.
  3. Przynajmniej na jednym zdjęciu musi widnieć karteczka z odręcznym napisem "Konkurs Czarny Charakter dla  Kuferka m'Arleny"
  4. Zdjęcia makijażu wysłać na adres meila : kuferkowekonkursy@interia.pl. 
  5. W tytule proszę wpisać "Konkurs Czarny Charakter" a w temacie podać swoje imię i nazwisko, nazwę pod jaką obserwujecie bloga oraz oświadczenie "Wyrażam zgodę na publikowanie moich prac przez organizatora i sponsora konkursu." oraz podać w kogo się wcieliliście lub zamieścić oryginalne zdjęcie bohatera.
  6. Można wysłać max. 3 prace po max. 3 zdjęcia. Jeżeli decydujecie się na kilka prac, proszę przesłać je w jednym meilu.
  7. Umieścić na swoim blogu baner z informacją o konkursie lub napisać notkę przy okazji prezentując swoją pracę. Osoby, nie posiadające bloga proszę o udostępnienie info na FB.
  8. Na nadsyłanie prac macie czas od 5.03.2015 - 30.04.2015.
  9. Nagrody wysyłam jedynie na terenie Polski.

(baner do pobrania)


Pewnie ciekawią Was nagrody? Tym razem są one owiane tajemnicą. Mogę Wam jedynie zdradzić,że będzie wszystkiego po troszku: kolorówka, pielęgnacja, stylizacja paznokci. 
Przewidziana jest jedna nagroda główna, więc musicie się mocno postarać.

Oczywiście postać, którą się zainspirujecie jest dowolna - z filmu, bajki lub książki. Nie musi być to przerysowana postać (jak np.Diabolina czy Jocker). Możecie stworzyć całą stylizację (makijaż,ubiór,fryzura) lub ograniczyć się do samego makijażu. Wasza praca musi jednak kojarzyć się z ulubionym Czarnym Charakterem. Czym większa inwencja twórcza tym większe szanse na wygraną :) 


Mam nadzieję,że wszystko jest jasne. Jeżeli macie jakieś pytania zgłaszajcie je w komentarzach pod tym postem. Pędzle w dłoń i powodzenia :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post

7 komentarzy :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zachęcam do dalszej dyskusji.