IsaDora, Perfect Moisture Lipstick

W kwietniowym beGlossy w moje ręce trafiła miniatura szminki Perfect Moisture Lipstick IsaDory w odcieniu 47 " Summer Red ".  Jest to piękna czerwień z domieszką różu. Uwielbiam takie mocne kolory.
Formuła szminki oparta jest na czystych olejkach roślinnych i posiada kremową konsystencję. Substancje czynne : pentanol, który nawilża i zmiękcza usta, witamina E wzmacnia i chroni oraz filtry słoneczne zapobiegające przedwczesnemu starzeniu.


Kremowa konsystencja szminki pozwala na bezproblemowe malowanie ust a substancje nawilżające zmiękczają usta dzięki czemu szminka nie podkreśla suchych skórek. Z początku na ustach mamy piękny połysk, jednak po całym dniu kolor staje się bardziej matowy a szminka robi się trochę sucha, ale nadal nie wysusza ust. Przy dobrym utrwaleniu potrafi przetrwać wiele godzin jedzenia, picia i całowania ;) Lekko odbija się na przedmiotach ale nie ściera się a jeżeli już to równomiernie nie tworząc nieestetycznych plam.
Nie gromadzi się w załamaniach i nie roluję. Jak dla mnie jest to najlepsza klasyczna szminka jaką do tej pory miałam i gdyby nie wysoka cena skusiłabym się na więcej kolorów.Podsumowując:  Jeżeli szukacie trwałej szminki o kremowej konsystencji w pięknych odcieniach to polecam Wam sięgnąć po tą szminkę. Na prawdę warto.

Cena ok. 43 zł / 4, 5 g.
Dostępność : stoiska IsaDora
Całusy :-*


Udostępnij ten post

8 komentarzy :

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zachęcam do dalszej dyskusji.